ناربن
آنلاین سیستم

آمار سایت

 • افراد آنلاین : 1
 • بازديد امروز : 9
 • بازديد ديروز : 76
 • آي پي امروز : 1
 • آي پي ديروز : 39
 • ورودی امروز گوگل : 0
 • ورودی گوگل دیروز : 0
 • بازديد هفته : 9
 • بازدید ماه : 907
 • بازدید سال : 7,441
 • كل بازديدها : 41,478
 • ای پی شما : 44.201.97.224
 • مرورگر شما :
 • سیستم عامل :
 • كل کاربران : 0
 • كل مطالب : 141
 • كل نظرات : 0
 • امروز : دوشنبه 27 فروردین 1403

اطلاعات کاربری

عضو شويد
فراموشی رمز عبور؟عضویت سریع
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
موبایل :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی :
 
کد امنیتی
 
بارگزاری مجدد

آخرین عناوین

ده روش‌ها درباره توسعه کسب و کار شما می‌خواهید می دانستی زودتر

برنامهریزیهای مالی کسبوکار برای بیشتر استارتاپها سادهتر از چیزی است که به نظر میرسد و برای نوشتن پیشبینی مالی دقیق، به همکاری یک متخصص کسبوکار یا حسابدار نیازی نخواهد بود؛ با این حال، اگر برای نوشتن این بخش به کمک دیگران نیاز دارید، ابزارها و منابع فراوانی وجود دارند که در نوشتن یک برنامهریزی دقیق مالی به شما کمک میکنند. یا اینکه قطعات محصول هر چقدر سادهتر جدا بشن، محصول زیستمحیطیتر محسوب میشه (چون بازیافت سادهتر و سریعتر و ارزانتر میشه). 3. یکنفر مثل من حتی فکر استخدام شدن رو باید کنار بذاره چه برسه به اینکه خودش مالک یک کسب و کار بشه! مثلاً اینکه هر چه عمر مفید محصول بیشتر بشه، شرکت میتونه ادعا کنه که بیشتر به محیط زیست توجه کرده (چون محصول فرسوده احتمالاً هرگز به شکل کامل و بدون اتلاف به طبیعت برنمیگرده). لازم به توضیح است که برای انجام تحلیل محیط و شرایط داخلی و خارجی کسب و کارمان، تجزیه و تحلیل SWOT ابزار مناسبی خواهد بود. آیا جهانی شدن، بر محیط اقتصادی، تأثیرگذار است؟ 4 - چرا نیاز به برنامه نویسی و کدنویسی نیست، آیا می توان بدون برنامه نویسی کسب و کار اینترنتی داشت؟

جالب است بدانید که طرح هایی که از دفاتر بیرون نمی روند و انحصارا برای مدیریت و برنامه ریزی استراتژیک داخلی استفاده می شوند، امکان دارد از زبان غیر رسمی تری بهره ببرند و جلوه های دیداری مناسبی نداشته باشند. در واقع آن ها به صاحبان کسب و کار کمک خواهند کرد تا به وسیله تفکرات استراتژیک و شاخص ها به طرف اهداف حرکت نمایند. مربیان این کارگاه آموزشی، صاحبان بیزنس های مشهور و برندهای قوی شهرهای بزرگ و بازار ایران هستند که هر کدام صاحب سبک در شاخه های مختلف دیجیتال می باشند. مدرسین دوره آموزش پروژه محور کسب و کار اینترنتی در 7 گام افرادی هستند که خود صاحبان کسب و کارهای اینترنتی بزرگ کشور بوده و در این حوزه کسب تجربه فراوان کرده اند و اکنون می خواهند تجربه های خود را با شما به اشتراک بگذارند. برای آموزش تکنیکهای مذاکره حرفهای ، شرکت در دوره اصول و فنون مذاکره را پیشنهاد میکنیم. پیشنهاد میشود کارگاه خود برندی علی میرصادقی را در این راستا از دست ندهید. کسب و کار اینترنتی و کسب و کار آنلاین دو واژه پر کاربرد این روزها هستند که مدرسین و مربیان این کارگاه آموزشی به بهرین شکل برای شما آنها را باز کرده و دست در دست هم شما را در این زمینه راهبری کرده و فوت کوزه گری را به شما می آموزند.

این کتاب الهام بخش شما است و به شما کمک میکند تا عادتهای جدیدی که برای موفقیت به آن نیاز دارید را شکل دهید و به پاداشهای باورنکردنی یک زندگی موفق در فروش برسید. ما در «مدیرنو» تمام تلاش خودمون رو میکنیم تا سطح درآمد شما بالاتر بره. به طور مختصر به مجموعه فعالیت هایی که درفضای اینترنتی انجام می دهیم تا به درآمد برسیم را کسب وکار اینترنتی می گوییم. بعد ازشکل گیری ایده و برنامه یزی برای پیاده سازی طرح خود باید رقیبان خود را که دراین زمینه فعالیت میکنند رابشناسیم. 1. درقدم اول ما نیاز به یک الگواجرایی برنامه داریم (که میتوانیم ازمشاوران کسب وکارهای اینترنتی استفاده کنیم) ومیتوانیم طرح تجاری خودرابابرنامه ریزی وایجادچشم اندازها به جلو ببریم. خلاصه عملکرد خوب یکی از مهمترین بخش های برنامه شما است، این آخرین بخش است که باید بنویسید. رسانههای اجتماعی به تأثیرگذارترین و مهمترین فضاها تبدیل شدهاند که برندسازی شخصی در این بستر به راهی عالی برای تبلیغات دیجیتالی و محصولات شما تبدیل شده است این بستر برای شرکتها نیز برای ساختن برند شخصیشان ضروری است. 2. برای داشتن یک کسب و کار باید تخصص خیلی زیاد یا پول هنگفتی داشته باشی. ما با داشتن یک ایده وشناختن حوزه فعالیت خود که بتوانیم نیازعموم رابرطرف کنیم درواقع مهم ترین فاکتوررا داریم .داشتن یک ایده خوب زمینه مناسبی برای پولسازی است. 

اما با توجه به نبود تجربه لازم و اطلاعات کافی پس ازمدتی از این فعالیت دلسرد شده و حتی ضررهای زیان باری را پرداخت کرده اند که مهم ترین آنها ازدست رفتن سرمایه است. اگر ایده ما منحصرباشد(یعنی مشابه آن وجودنداشته باشد)نیازی به بررسی نیست درغیر اینصورت باید با جستسوجو درسایت های رقیبان خود با فعالیت های آنها ،چگونگی ارئه خدمات آنها و… اگر از نیاز واقعی آنها مطلع نیستید با طرح پرسش و تحقیق از آنها اطلاعات لازم را کسب تا بتوانید بهترین سرویس ممکن را به مشتریان ارائه کنید. در جامعه امروزی به دلیل تغییرات سریع و گستردهای که در بازار رخ میدهد لازم است تا سازمانها با واکنشهای به موقع و تصمیمات هدفمند، منطقی و بعضا آنی، موقعیت خود را در بازار تثبیت نموده و حتی ارتقا دهند. داشتن یک نام تجاری ویالوگو یکی ازمهم ترین قدم برای معرفی کارخود به جامعه است ومامیتوانیم به وسیله این دو عنصرشناخته شویم. درواقع میتوانیم ازطریق اینترنت کارخودرابه جامعه معرفی کرده ومشتری های خودراجذب کنیم اما شاید ازخود بپرسیدچگونه وچطور؟ ارائه خدمات:اگردرارائه خدماتی مهارت خاصی داریم میتوانیم این نوع خدمات رابه صورت اینترنتی معرفی کنیم و…

ناربن